צוות המכון

ניצן זרחי

ניצן זרחי

מנהלת מכון "עידן", קלינאית תקשורת. בעלת M.A בחינוך מיוחד.

מטפלת ומדריכה משנת 1986 בילדים מגיל ינקות עד גיל ההתבגרות, במסגרות שונות, כולל מכוני השמיעה והדיבור האוניברסיטאיים בתל השומר ובמרכז סוראסקי (איכילוב), שלוש עשרה שנים כקלינאית וכמדריכה במסגרת הגנית של היחידה לגיל הרך, במרכז לבריאות הנפש ברמת חן, שלוש שנים מתוכן כרכזת גן. מדריכה בתכנית לפסיכותרפיה, ביה"ס ללימודי המשך ברפואה, באוניברסיטת תל אביב.

מומחית בטיפול בילדים עם קשיים התפתחותיים ו-ASD.

הדס בר-זאב

הדס בר-זאב

מנהלת מכון "עידן", מרפאה בעיסוק (M.Sc), בוגרת אוניברסיטת ת"א והאוניברסיטה העברית.

מטפלת בילדים משנת 1993 במסגרות שונות, כולל היחידה לגיל הרך במרכז לבריאות הנפש ברמת חן, מכון לריפוי בעיסוק של קופת חולים כללית. מומחית בטיפול על פי מודל ה-DIR, מטפלת בילדים ובמשפחותיהם, מדריכה אנשי מקצוע באופן פרטי ובמסגרות ציבוריות. מדריכה ומלמדת צוות רב-מקצועי את מודל ה-DIR בגני שקד של העמותה לילדים בסיכון.

מדריכה ומרכזת את פרויקט הטמעת מודל ה-DIR בגני התקשורת בחולון מטעם העמותה לילדים בסיכון.

ניצן פאינרו

ניצן פאינרו

מנהלת מכון עידן, מרפאה בעיסוק (B.O.T), בוגרת אוניברסיטת חיפה.

עובדת מאז 1995 עם ילדים במסגרות שונות כולל מכון להתפתחות הילד של קופ"ח כללית, במסגרת הגנית של היחידה לגיל הרך ובמח' ילדים ונוער במרכז לבריאות הנפש ברמת חן. מדריכה ואחראית תחום הריפוי בעיסוק בגני התקשורת מטעם אלו"ט בתל-אביב. מומחית בטיפול על פי מודל ה-DIR, מטפלת בילדים ובמשפחותיהם, מדריכה אנשי מקצוע באופן פרטי ובמסגרות ציבוריות.

מומחית בטיפול בילדים עם קשיים התפתחותיים ו-ASD.

נעמה וולצוביץ

נעמה וולצוביץ

קלינאית תקשורת, בוגרת החוג להפרעות בתקשורת באונ' חיפה. בעלת תואר שני בהתפתחות הילד מאונ' חיפה.

מטפלת בילדים משנת 2007 במסגרות שונות, כולל המכון להתפתחות הילד של קופ"ח מכבי וטיפול והדרכה ‏במסגרת הגנית של היחידה לגיל הרך במרכז לבריאות הנפש ברמת-חן.

מדריכה במסגרת המערך המשלים של העמותה לילדים בסיכון בבתי ספר.

מומחית בטיפול בילדים עם קשיים התפתחותיים ו-ASD.

שירה קרייזלר סגל

שירה קרייזלר סגל

קלינאית תקשורת, בוגרת החוג להפרעות בתקשורת באונ' חיפה. בעלת תואר שני בהתפתחות הילד מאונ' חיפה.

משנת 2005 מטפלת בילדים עם קשיי תקשורת, קשיי שפה ודיבור באופן פרטני וקבוצתי במסגרות חינוכיות ובגני תקשורת של העמותה לילדים בסיכון.

מדריכת DIR בגני תקשורת של העמותה לילדים בסיכון.

מומחית בטיפול בילדים עם קשיים התפתחותיים ו-ASD.

דנה זוננס

דנה זוננס

קלינאית תקשורת (BA), בוגרת החוג להפרעות בתקשורת בקריה האקדמית אונו.

משנת 2012 מטפלת בילדים עם קשיי שפה, תקשורת ודיבור במסגרות שונות, כולל המכון להתפתחות הילד של קופת חולים כללית ובמעון יום שיקומי-תקשורתי של העמותה לילדים בסיכון.

בעלת ניסיון בטיפול בילדים עם איחור התפתחותי כללי, ASD, קשיי שפה ודיספרקסיה.

שירן עלמני

שירן עלמני

מרפאה בעיסוק (B.O.T) בוגרת החוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטת חיפה בשיתוף הטכניון.

מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים משנת 2012. בעלת ניסיון בטיפול עם מגוון אוכלוסיות בתחום בריאות הנפש, ובטיפול בילדים עם קשיי התפתחות ותקשורת במסגרות שונות. עובדת על פי עקרונות מודל ה DIR.

אסנת פוזניאק

אסנת פוזניאק

קלינאית תקשורת, בוגרת החוג להפרעות בתקשורת בקריה האקדמית אונו.

מטפלת משנת 2018 בילדים עם קשיי תקשורת, שפה ודיבור במסגרות שונות, כולל המכון להתפתחות הילד, מסגרות חינוכיות וגני תקשורת של העמותה לילדים בסיכון. מטפלת בטווח גילאים רחב, החל מפעוטות ועד גילאי בית ספר. בעלת ניסיון בטיפול בילדים עם עיכוב התפתחותי, ASD ברמות תפקוד שונות, וקשיי שפה והיגוי.

ענבר בודין-ג'ורג'

ענבר בודין-ג'ורג'

קלינאית תקשורת, בוגרת החוג להפרעות בתקשורת באוניברסיטת תל-אביב.

מטפלת משנת 2017 בילדים עם קשיי תקשורת וקשיי שפה והיגוי, באופן פרטני וקבוצתי, במסגרות שונות כולל מרכז טיפולי של אלו"ט, מכון הסדר של קופת חולים מכבי, ובגן תקשורת של העמותה לילדים בסיכון. בעלת נסיון בטיפול בילדים עם ASD וילדים עם קשיי שפה והיגוי.

עדי קניביץ

עדי קניביץ

קלינאית תקשורת, בוגרת החוג להפרעות בתקשורת באוניברסיטת תל אביב.

משנת 2016 מטפלת בילדים עם קשיי שפה, תקשורת ודיבור במסגרות טיפוליות וחינוכיות שונות כולל המכון להתפתחות הילד וגן תקשורת של עמותת אלו"ט. בעלת ניסיון בטיפול בילדים עם איחור התפתחותי כללי, ASD, קשיי שפה והיגוי.

שני שק

שני שק

מרפאה בעיסוק, בוגרת החוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטת חיפה. בעלת תואר שני בהתפתחות הילד באוניברסיטת חיפה.

משנת 2014 מטפלת בילדים עם איחור התפתחותי כללי וקשיי תקשורת במסגרות שונות כולל מרכז "מילמן" והמכון להתפתחות הילד של קופת חולים מכבי. בעלת ניסיון בטיפול פרטני, קבוצתי ובטיפול הורה-ילד.